news-details

CEPTETEB İŞTE’ye bir ödül de The Banker’dan

Türk Ekonomi Bankası (TEB), KOBİ’lerin ve işletmelerin günlük iş hayatını desteklediği ve kolaylaştırdığı mobil uygulaması CEPTETEB İŞTE ile The Banker tarafından düzenlenen Innovation in Digital Banking Awards (Dijital Bankacılıkta İnovasyon Ödülleri) kapsamında Mobil kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

 

Türkiye’de dijital bankacılığın öncüsü olan Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) ödüllü CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan sonra KOBİ, kurumsal ve işletme müşterileri için ocak ayında tanıttığı, birçok finansal işlemi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilme olanağı sunan mobil uygulaması CEPTETEB İŞTE kısa sürede kazandığı uluslararası üç ödüle bir yenisini ekledi. CEPTETEB İŞTE’ye dördüncü uluslararası ödülü sektörün en prestijli bankacılık ve finans pazar araştırma kuruluşlarından biri olan The Banker tarafından verildi. Dünyanın önde gelen yayın gruplarından Financial Times’ın bünyesinde yer alan The Banker, aynı zamanda bankacılık ve finans sektörünün en yaygın okunan dergilerinden biri olarak biliniyor. CEPTETEB İŞTE, detaylı ve titiz bir şekilde yürütülen değerlendirme sürecinin ardından Innovation in Digital Banking Awards (Dijital Bankacılıkta İnovasyon Ödülleri) kapsamında Mobil kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

Cengiz: “CEPTETEB İŞTE, uluslararası kuruluşlar tarafından aldığı ödüllerle bizi gururlandırmaya devam ediyor.”

 

CEPTETEB İŞTE’yi müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinden hareketle geliştirdiklerini ve KOBİ’lerin yanı sıra tüm ticari firmaların özelleşen ihtiyaçlarına göre günlük bankacılık işlemlerini dijitalleştirdiklerini belirten TEB KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Ali Gökhan Cengiz şöyle devam etti:

“TEB KOBİ Bankacılığı olarak müşterilerimize teknolojik gelişim ve dijital dönüşüm süreci içinde var olabilmeleri, farklı bakış açıları kazanmaları ve geleceğin kodlarını daha iyi okuyabilmeleri adına rehberlik ederken kendi hizmet modellerimizi de bu yönde dönüştürüyoruz. KOBİ’lere yönelik finansal ve finansal olmayan çeşitli ürün ve hizmetler sunuyoruz. KOBİ’lere özel olarak tasarladığımız ve bu yılın başında hayata geçirdiğimiz mobil uygulamamız CEPTETEB İŞTE ile müşterilerimiz; transfer, vergi, kurum ödemeleri gibi günlük bankacılık işlemlerini; çek, senet, kredi ve üye işyeri fonksiyonları gibi nakit yönetimi işlemlerini ve döviz, altın, vadeli hesap gibi yatırım işlemlerini şubeye uğramadan kolayca gerçekleştirebiliyor. Bu kapsamda, kullanım kolaylığı ve eşsiz tasarımıyla her geçen gün daha fazla müşterimize ulaşırken uluslararası kuruluşlar tarafından da ödül almaya devam ediyoruz. Bankacılık ve finans sektörünün en yaygın okunan dergilerinden biri olan The Banker tarafından düzenlenen Innovation in Digital Banking Awards (Dijital Bankacılıkta İnovasyon Ödülleri) kapsamında Mobil kategorisinde ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz.”

 

CEPTETEB İŞTE uluslararası ödül sayısını dörde yükseltti

CEPTETEB İŞTE, Global Business Excellence Awards kapsamında “En İyi Uygulama” ödülünü alırken, dünyanın en saygın dergilerinden Global Finance Magazine tarafından düzenlenen Global Finance Innovators 2020 ve İngiltere’nin en prestijli ödüllerinden biri olan The Best Business Awards tarafından da “En İyi İnovasyon” ödüllerine layık görülmüştü. Son olarak The Banker’ın Innovation in Digital Banking Awards (Dijital Bankacılıkta İnovasyon Ödülleri) kapsamında Mobil kategorisinde aldığı ödül ile CEPTETEB İŞTE, uluslararası ödül sayısını kısa sürede dörde yükselterek başarısını da tescilllemiş oldu.

 

 

KOBİ ve işletmeler için dijital platform “CEPTETEB İŞTE”

Türkiye, dijital bankacılık alanında dünya ortalamasının üzerinde bir hızla gelişirken; bu alanda sektörün öncülerinden TEB, KOBİ’lerin yanı sıra tüm ticari firmaların talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak CEPTETEB İŞTE’yi Ocak 2020’de hayata geçirdi. Tamamen müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen CEPTETEB İŞTE; Basitlik, Kişiselleştirme, Daha Fazla İşlem Yapabilme, Takip, Bildirim, Yönlendirilme, Şeffaflık, Nakit Akışını Yönetebilme, Yenilik İsteği ve Hız gibi kavramlarla tanımlanıyor.

 

 

CEPTETEB İŞTE ile neler yapılabilir?

  • Kapsamlı karşılama ekranı ile anlık finansal durum izlenebilir
  • Toplam varlık ve borçlar listelenebilir
  • Finansal takvim ile geçmiş ve gelecek ödemeler takip edilebilir
  • Hesaba veya karta transfer işlemleri, fatura, kurum ve belediye ödemeleri, kart ve hesap işlemleri kolaylıkla yapılabilir.
  • Kredi, senet ve çek deposu ve üye işyeri hareketleri anlık olarak takip edilerek nakit yönetimi kolayca sağlanabilir
  • Sık yapılan transfer ve ödeme işlemlerine, son işlemlere bir tıkla erişip herhangi bir işlem yenilenebilir
  • Transfer ve ödeme yapılan kişi veya firmalar düzenlenebilir, işlemler birkaç basit adımda indirilebilir
  • Hesap hareketleri, Tahsil-Teminat çek listeleri, ödenen çeklerin listesi ve Taksitli ticari kredilerin ödeme planları ve durumları Excel veya PDF formatında kolayca paylaşılabilir.


Hibya Haber Ajansı