Başkan Altay: Kritik altyapı sistemlerini tek bir merkezden sürekli takip ediyoruz

Konya Büyükşehir Belediyesi, şehir yaşamının güvenli ve sorunsuz sürdürülebilmesi amacıyla Bakım Onarım Otomasyon Merkezi (BOOM) ile birçok hizmete uzaktan müdahale ediyor.

Trendyolmilla x Zeynep Tosun SS24 koleksiyonu satışa sunuldu

Trendyolmilla, moda tasarımı denince akla ilk gelen isimlerden Zeynep Tosun ile yeni bir koleksiyona daha imza attı. İlhamını 70’lerin sonundan alan Trendyolmilla x Zeynep Tosun SS24 koleksiyonu, yaz akşamları için elegan görünümler sunuyor. Trendyolmilla’nın sanal vitrinde yerini alan koleksiyon, bu yaz özel gün organizasyonlarında kadın giyim trendine yön vermeye hazır görünüyor.

Babacan, Çin Halk Cumhuriyeti’ne gidecek

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 26-27-28 Mayıs tarihlerinde Çin’in Hangzhou şehrine gidecek.

Bakan Bak'tan milli judocular için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Paris 2024 Olimpiyat Oyunları kotası alan milli sporcular Vedat Albayrak ve Mihael Zgank için tebrik mesajı yayımladı.

Yurt dışı hisse senetleri analizi

NVIDIA Corp(NVDA) Çip üreticisi Nvidia, gelirini bir önceki çeyreğe göre %18 artırarak 26 milyar dolar açıkladı, beklenti 24,5 milyar dolardı.

Esenyurt'ta Muhtarlar Çalıştayı düzenlendi

Esenyurt Belediyesinin, 2025-2029 dönemi stratejik plan hazırlık çalışmalarıyla ilgili düzenlenen Muhtarlar Çalıştayı’nda Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, konuştu.

PRO-DES uygulaması Bağcılar’da hayata geçti

Bağcılar Belediyesi tarafından desteklenen 6 derneğe İçişleri Bakanlığı tarafından hibe verildi.

Maliyetine ev uyarıyor: “Ev alırken tapu işlemleri resmi yapılmalı”

Globalde yaşanan ekonomik dalgalanmalardan etkilenen konut sektöründe yatırım yapmak isteyenler, uygun fiyatlı alternatif çözümler arıyor.

Protetik diş tedavisi hakkında bilinmeyenler

Şanlıurfa, 22 Mayıs (Hibya) - Haliliye Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Dt. Melikşah Karataş, protetik diş tedavisi hakkında bilgi verdi.

Son bir haftada sınırlardan yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 364 şahıs yakalandı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Tuğamiral Zeki Aktürk, son bir haftada sınırlardan geçmeye çalışan 364 şahsın yakalandığını açıkladı.