Moldova Cumhurbaşkanı Sandu, Arnavutluk Cumhurbaşkanı Begaj ile bir araya geldi

Stokholm, 16 Haziran (Hibya) - Moldova Cumhurbaşkanı Maia Sandu, Arnavutluk Cumhurbaşkanı Bajram Begaj ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Bakan Yumaklı: OGM mensubu Serkan Topkaya, geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, İzmir Bayındır'daki yangına müdahale ettikten sonra görev yerine dönerken geçirdiği kaza sonucunda Serkan Topkaya'nın hayatını kaybettiğini açıkladı.

Kuleba, radyasyon ve nükleer güvenlik konulu tematik panele katıldı

Stokholm, 16 Haziran (Hibya) - Ukrayna Dışişleri Bakanı Dymtro Kuleba, Barış Zirvesi'nde radyasyon ve nükleer güvenlik konulu tematik panelinde Ukrayna'yı temsil etti.

Başkan Tugay Kurban Bayramı'nda Kiraz ve Beydağ'daki vatandaşlarla buluştu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, Kurban Bayramı'nın ilk gününü Kiraz ve Beydağ'da geçirdi. Kiraz'da bayram namazının ardından yurttaşlarla bir araya gelen ve ilçede incelemelerde bulunan Başkan Tugay'ın ikinci durağı Beydağ oldu.

Bayındır'da çıkan yangın kontrol altına alındı

Bayındır'da dün Yakacık Mahallesi'nde zeytinlik ve makilik alanda çıkan yangın İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, ilçe belediyesi ve Orman Genel Müdürlüğü İtfaiyesi'ne bağlı ekipler tarafından gece yarısı kontrol altına alındı.

Osmangazi'de kurbanlar hijyenik ortamlarda kesildi

Kurban ibadetlerini yerine getirmek için Osmangazi Belediyesi tarafından kurban kesim yeri olarak düzenlenen kapalı ve açık pazar alanlarını tercih eden vatandaşlar, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda kurbanlarını kesme imkanı buldu.

Başkan Büyükkılıç bayrama vatanaşlarla beraber başladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı'na Hunat Camii'nde kıldığı bayram namazı ve biraraya gelerek kucaklaştığı vatandaşlar ile başladı.

İki banyan ağacının hikâyesi

Güçlü canlığa sahip banyan ağaçları, toprak ne kadar çorak olursa olsun, hatta kayalarda ve uçurumlarda bile büyüyebilir ve gökyüzünde kendisini gösterebilirler.

Sarkuysan'dan sermaye artırımı

Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş'de sermaye artırımı kararı alındı.

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski, Avrupa Konseyi Başkanı Michel ile bir araya geldi

Stokholm, 16 Haziran (Hibya) - Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel ile görüştü.