Yılbaşı hindiniz Kaşıbeyaz'da hazır

Kebabın marka ismi Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, yılbaşı sofralarının olmazsa olması hindiyle de sofralarınıza konuk oluyor. Kestaneli ve bol malzemeli iç pilavla doldurulmuş nar gibi kızarmış yılbaşı hindisi

Kebabın marka ismi Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, yılbaşı sofralarının olmazsa olması hindiyle de sofralarınıza konuk oluyor. Kestaneli ve bol malzemeli iç pilavla doldurulmuş nar gibi kızarmış yılbaşı hindisi Kaşıbeyaz’ın 6 şubesinde satışa sunuldu.

Güneydoğu Anadolu Mutfağı’nın en özel lezzetlerini 40 yılı aşkın süredir misafirleriyle buluşturan Kaşıbeyaz, yılbaşı hindisiyle de adından söz ettiriyor. Kaşıbeyaz ustalarının özenle hazırladığı yılbaşı hindisi, sevdikleriniz için hazırladığınız en özel sofralarda yerini alacak. Kestaneli ve bol malzemeli iç pilavla doldurulmuş, nar gibi kızarmış, muhteşem lezzeti ve benzersiz sunumuyla yılbaşı hindisi, Kaşıbeyaz Florya’da, Kaşıbeyaz Vadistanbul’da, Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus’da, Kaşıbeyaz Akvaryum’da, Watergarden Kaşıbeyaz Ataşehir’de ve AOÇ Kaşıbeyaz Ankara’da satışa sunuldu. Sofranızın baştacı olacak yılbaşı hindisini sipariş etmek için 0850 441 20 40 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Hibya Haber Ajansı

1.5b
Okunma