Yale’in Travel Sentry onaylı asma kilitleriyle valizler koruma altında!

Dünyanın en çok tercih edilen kilit markası Yale, havaalanı güvenliği tarafından zarar görmeden açılabilen kilitlerin üretim sürecini denetleyen ve onaylayan Travel Sentry ile iş birliği

Dünyanın en çok tercih edilen kilit markası Yale, havaalanı güvenliği tarafından zarar görmeden açılabilen kilitlerin üretim sürecini denetleyen ve onaylayan Travel Sentry ile iş birliği gerçekleştirdi. Travel Sentry onaylı Yale asma kilitler ile valiz güvenliği tamamen sağlanan yolcular rahat bir uçuş geçiriyor.

Günümüzde havaalanı güvenliğinde artan önlemler nedeniyle valizlerin tümü uçaklara yüklenmeden önce kontrolden geçiriliyor. Valiz içerisinde yer alması yasak bir maddenin tespit edilmesi durumunda ise görevliler asma kilitleri açarak valizin kontrolünü yapıyor. Ancak bazı kilitler ancak kırılarak açılabildiği için bir daha kapanmıyor ve bu durum valiz güvenliği için risk oluşturuyor. Dünyanın en çok tercih edilen kilit markası Yale ise havaalanı güvenliği tarafından zarar görmeden açılabilen kilitlerin üretim sürecini denetleyen Travel Sentry asma kilitleri ile valiz güvenliğini en üst seviyeye taşıyor.

Travel Sentry onaylı Yale asma kilit çeşitleri, valizlerin korunması ve yolcuların gönül rahatlığı ile seyahat etmesini sağlamak amacıyla tasarlandı. Kilit, normal kilitlerden beklenen tüm korumayı sağlıyor ve buna ek olarak, gerekli durumlarda güvenlik görevlileri tarafından hiçbir hasar olmadan açılıp yeniden kilitlenebiliyor.

Hasan Mavuş: Yolcuların valiz güvenlik endişesini ortadan kaldırıyoruz

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte yolculukların arttığına dikkat çeken Yale Türkiye Genel Müdürü Hasan Mavuş, "Seyahat ve havaalanı güvenliklerinin her zamankinden daha sıkı olduğu bu zamanlarda, yolcular valiz güvenliklerini sağlama konusunda endişe yaşayabiliyor. Özellikle tipik asma kilit kullanan yolcuların valizlerinin açılması gereken durumlarda, kilit kırıldığı veya kesildiği için yolculuğun geri kalanında valiz açık kalıyor. Biz de bu endişeyi ortadan kaldırmak için Travel Sentry onaylı kilitlerimizi sunmaya başladık. Böylece herkes valizlerinin güvende olduğunu bilerek rahatlıkla seyahat edebilir. Üstelik farklı valiz türlerine uyum sağlayan geniş yelpazemizle tüm yolculara hitap ediyoruz" dedi.

Kırmızı Elmas'a dikkat!

Travel Sentry onaylı Yale asma kilit çeşitleri Red Diamond (Kırmızı Elmas) logosu taşıyor. Bu logo kilidin Travel Sentry onaylı olduğu anlamına geliyor.

2003 yılında kurulan Travel Sentry, ABD Ulaşım Güvenliği İdaresi (TSA) havacılık ve güvenlik kuruluşları tarafından açılabilen valiz kilitlerinin üretiminin denetlenmesi ve onaylanması için görevlendirildi. Travel Sentry sistemi günümüzde, 35 ülkede ve 650 havaalanında kabul görüyor.

Travel Sentry onaylı Yale asma kilitlerin özellikle ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi için www.yale.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Yale Hakkında

Dünyanın en eski uluslararası markalarından biri olan Yale, kilit endüstrisinde en bilinen isimdir. Yale, Amerika'da bir aile şirketi olarak kuruldu. Linus Yale Jr., Dört bin yıl önce eski Mısırlılar tarafından kullanılan bir mekanizmaya dayanan bir kilit geliştirdi. Bu kilit bugün güvenlik endüstrisinde hala en yaygın olarak kullanılan ünlü pimli kilit mekanizmasının icat edilmesini sağladı.

20. yüzyılın başlarında, şirket dünya çapında genişledi ve 12 binden fazla kişiye istihdam sağlamaya başladı. Ağustos 2000'de Yale, ASSA ABLOY Group tarafından satın alındı.

Yale Türkiye Hakkında

1942 yılında resmi olarak Türkiye'nin tescilli ilk kilit markası olan Yale, kısa sürede büyük bir pazar payına sahip olmuş ve büyük ölçüde bilinirlik kazanmıştır. 1980 yılında ayrıldığı Türkiye pazarına 2007 yılında yeniden giriş yapan Yale, zengin ürün grupları ile nihai tüketiciye hizmet sunmaktadır.

ASSA ABLOY Hakkında

ASSA ABLOY, kapı açma çözümlerinde dünya lideridir. Güvenlik, konfor ve rahatlık için son kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya adanmıştır. Kuruluş tarihi olan 1994 yılından bu yana, ASSA ABLOY bölgesel bir şirketten yaklaşık 47 bin çalışanı olan, 70'ten fazla ülkede faaliyet gösteren ve 71 milyar İsveç Kronuna (SEK) yakın satış yapan uluslararası bir gruba dönüşmüştür. Hızla büyüyen elektromekanik güvenlik segmentinde grup; erişim kontrolü, tanımlama teknolojisi, giriş otomasyonu ve otel güvenliği gibi alanlarda lider bir konuma sahiptir.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi
Okunma