news-details

Mastercard sahiplerine ZUBİZU anlaşmalı seçkin restoranlarda indirim fırsatı sürüyor

Gümüş logolu Mastercard sahibi ZUBİZU üyeleri, anlaşmalı restoranlarda  31 Aralık 2023 tarihine kadar haftanın her günü yüzde 20’ye varan indirimden yararlanıyor.

Mastercard ve ZUBİZU iş birliğiyle yürütülen anlaşmalı restoranlarda geçerli indirim kampanyası devam ediyor. Gümüş logolu Mastercard sahibi ZUBİZU üyeleri, ZUBİZU anlaşmalı seçkin restoranlarda, 31 Aralık’a kadar haftanın her günü yapacakları harcamalarda yüzde 20’ye varan indirim kazanıyor. Ödemelerde işlem bazında toplam 1.000 TL’ye kadar indirimden yararlanılabilir.

Yıl sonuna kadar devam edecek kampanyanın geçerli olduğu; güzel yemeklere keyifli sohbetlerin eşlik ettiği birbirinden özel restoranlar arasında Ahali Teşvikiye, Avlu Ocakbaşı, Balun Yeniköy, Bigchefs, Brio, Bom Dia, Butterfly Chocolate, Da Lupo Trattoria, Far East, Feriye, Hito, İnkase, İsla Alaçatı, Kaşıbeyaz Bosphorus, Korto, Korto Alaçatı, Köşkeroğlu Baklava, Malila, Markus, Mua,Num Num, Papa John’s, Sade Beş Denizler Mutfağı, Sanayi313, Serafina, Sıralı Kebap, Suvla, Tamirane, Tarla Alaçatı, Tike ve The Grungy yer alıyor.

Mastercard ile yapılan bu önemli iş birliğiyle ZUBİZU üyelerinin ayrıcalıklı deneyim yaşayacağı restoran ağı daha da genişledi. 5 milyona yakın üyesine yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerine hayatlarını kolaylaştıran fırsatlar sağlamaya devam ediyor. 

Kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU’dan ulaşılabilir.

 

  Hibya Haber Ajansı