Hijyen standartlarını bir kez daha belgeledi

Gerçekleştirdiği ortaklıklar ve yarattığı yeni konseptlerle yeme-içme sektörünün öncü kuruluşlarından olan d.ream hijyen ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyor.

Gerçekleştirdiği ortaklıklar ve yarattığı yeni konseptlerle yeme-içme sektörünün öncü kuruluşlarından olan d.ream, akredite TÜV SÜD Türkiye tarafından yapılan denetimler neticesinde almaya hak kazandığı “Güvenli Turizm Sertifikası” ile hijyen ve hizmet kalitesini en üst seviyeye taşıyor.

Yeme içme sektörünün öncü kuruluşu d.ream, kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki standartları yükseltmeye devam ediyor. d.ream işletmeleri COVID-19 nedeniyle T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelere yönelik olarak başlatılan belgelendirme programı dahilinde gerçekleştirilen denetimler neticesinde “Güvenli Turizm Sertifikası”nı almaya hak kazandı. 

Lacivert, 29, Parle, Vogue, Kitchenette ve The Populist gibi bir çok markayı çatısı altında bulunduran d.ream, işletmelerinde her zaman geçerli olan üstün hijyen standartlarını, COVID-19 sonrasında gerekli tüm önlem ve denetimleri hayata geçirerek daha da pekiştirdi. İşletme temizliği ve dezenfeksiyonu, sosyal mesafe kuralları ve çalışanların eğitimi gibi önemli noktalardaki başarısını sertifika ile taçlandıran d.ream işletmeleri TÜV SÜD Türkiye tarafından yapılan detaylı denetimlerden başarı ile geçtiler.

 

TÜV SÜD Türkiye ile çalışan ve geçirdiği denetimlerle “Güvenli Turizm Sertifikası”na almaya hak kazanan tüm d.ream markaları, hizmet kalitesinin en üst noktada ve sürdürülebilir olması amacıyla oluşturulan ekiplerce periyodik olarak denetleniyor.

 

Hibya Haber Ajansı

Okunma