news-details

DANET Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliğine katıldı

Kurulduğu 1975 yılından bu yana gıda sektöründe güçlü bir konum elde eden; ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında her gün milyonlarca sofraya misafir olan et ve et ürünleri sektörünün köklü markası DANET, sektöre yön veren etkinliklere de aktif bir katılım sağlıyor.

DANET, organize gıda perakendesinin yerel zincir market temsilcileri ile sektörün önde gelen üretici ve tedarikçi markalarını bir araya getirerek iş birliği kanallarını güçlendiren 14. Yerel Zincirler Buluşuyor 2023 Konferansı ve Fuarı’nda yerini aldı. 13-14 Eylül tarihleri arasında, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen organizasyona katılan DANET, başta coğrafi işaretli Afyon sucuğu olmak üzere ürün grubunun tanıtım ve tadımlarını gerçekleştirdi; yerel perakende zincir, yönetici ve temsilcileriyle bir araya geldi.

Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliğinin her zamanki gibi son derece verimli geçtiğini ifade eden DANET Kurumsal Gelişim, İletişim ve Stratejik Planlama Direktörü Gülnur Uluğ, “İş ortağı ilişkimiz olan paydaşlarımızla ilişkilerimizi güçlendirdik; çalışmalarımızın devamlılığını, işlerimizin güçlü ve iyi büyümesini sağlayacak adımlar attık. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen yerel zincirler ile yeni iş birlikleri için olumlu görüşmeler gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Helal sertifikalı üretim yapan ve Türkiye pazarındaki güçlü konumunun yanı sıra 20’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren DANET’in ürün portföyünde 80’nin üzerinde lezzet seçeneği ve taze et ürünleri de yer alıyor. Tüketicilerine coğrafi işaretli Afyon Sucuğu ve Afyon Pastırması’nın yanı sıra, taze et ürünleri, sucuk, pastırma, kavurma, jambon, sosis, salam ve füme ürünleriyle, hindi ve piliç ürün seçenekleri de sunan DANET, eve teslim kurban satışı da gerçekleştiriyor.

Hibya Haber Ajansı