news-details

Çılgın Hırsız 4 filmi, McDonald’s sponsorluğunda izleyiciyle buluştu

Çılgın Hırsız 4 filminin galası McDonald’s Türkiye sponsorluğunda ünlü isimlerin ve çocuklarının katılımıyla gerçekleşti. Minyonlar’a özel olarak hazırlanan Muzlu Sundae tüm McDonald's restoranlarında satışa sunulurken birbirinden eğlenceli Minyonlar oyuncakları ise temmuzun 2. haftasından itibaren Happy Meal menülerinde yerlerini alacak.

Çılgın Hırsız 4 filminin ön gösterimi McDonald’s Türkiye’nin sponsorluğunda Özdilek Park AVM Cinetime’da gerçekleştirildi. Eğlence dolu anlara sahne olan galada, minikler ve aileleri filmi izleyerek keyifli vakit geçirdi.

Bugün itibariyle tüm Türkiye’de vizyona giren, yönetmenliğini Patrick Delage  ve Chris Renaud’un üstlendiği Çılgın Hırsız 4 filmi galada büyük beğeni topladı.

Minyonlar oyuncakları ve Muzlu Sundae tüm McDonald’s’larda

McDonald’s Türkiye, Çılgın Hırsız 4 filmiyle Happy Meal menülerine yeni bir heyecan katıyor. Filmin vizyona girmesiyle birlikte Minyonlar’a özel hazırlanan Muzlu Sundae tüm McDonald's restoranlarında satışa sunulmaya başlandı. Ayrıca Temmuz ayının 2. haftasından itibaren "Çılgın Hırsız 4" filminin Minyon karakterlerini tasvir eden özel oyuncaklar da Happy Meal menülerinde yerlerini alacak. Bu sayede çocuklar McDonald's lezzetleri ve Minyon oyuncaklarıyla filmin heyecanını evlerine taşıyabilecekler.

  Hibya Haber Ajansı